0850 304 83 61

Şirket Sabit Hat

0542 304 83 61

Şirket Cep Hattı

09:00 - 18:30

Hafta içi Çalışma Saatleri

sepetiniz 0.00 TL

3 KOLLU BOY TURNİKESİ PTK-180

Stoklarımızda var
PTK-180
PTK-180

KONTROL : Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232 - RS422 - 485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla başlanabilir.

SiSTEM : Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. iki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile kontrolde direkt PC’ye gönderilebilir. Sistem elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş konumuna geçer.

ACiL MOD : Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumunda otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.

GÖSTERGELER : Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alınınca yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığında karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı " X ” işareti yanar.

ÖZEL TASARIM : Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.

UYGULAMALAR (Opsiyonel) : Sisteme özel giriş çıkış ses efektleri, çeşitli gövde renkleri. Özel talepler doğrultusunda istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. ihtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.

Garanti süresi : 2 Yıl
Geçiş Mesafesi : 65 cm
İkaz Göstergesi : Üç Konumlu Işıklı Gösterge, Sistemin Geçiş Kontrolünü Sağlar. Turnike Geçişe Hazır İse Yeşil Ok Yanıp Söner. Geçiş İzni Alınınca Yeşil Ok Sürekli Olarak Yanar. Turnikeden Geçiş Yapıldığında Karşı Yön İçin Geçişin O Anda Yasak Olduğunu Belirten Kırmızı " X ” İşareti Yanar.
Çalışma Voltajı : 100 - 240 V AC
Güç Tüketimi : 60 W
Çalışma Sıcaklığı : -20 +50 °C
Tetik : Kuru Kontak
Gövde : İsteğe Göre 304 Paslanmaz Çelik veya Elektrostatik Toz Boyalı Olarak Üretilir
Acil Durum Çıkışı : Turnikenin Kolları Boşa Döner ve Serbest Çıkış Pozisyonuna Geçer
Kullanım Alanları : İç Ortam veya Dış Ortamda Kullanılır
Opsiyonel Aksesuarlar : Sayaç, Kumanda Alıcısı, Jeton Ünitesi ve Haznesi

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk sen yapmak ister misin ?


Yorum Yap

1 Yıldız 2 Yıldız 3 Yıldız 4 Yıldız 5 Yıldız
Fiyat
Ürün
Kalite