0850 304 83 61

Şirket Sabit Hat

0542 304 83 61

Şirket Cep Hattı

09:00 - 18:30

Hafta içi Çalışma Saatleri

sepetiniz 0.00 TL

3 KOLLU DOUBLE BOY TURNİKESİ PTA-332 D

Stoklarımızda var
PTA-332 D
PTA-332 D

PTA-332 D Boy turnikeler, stadyumlar ve büyük eğlence merkezleri gibi kalabalık insan gruplarının geçişlerinin kesin kontrol altına alınması gerektiği durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

PTA-332 D Boy turnikeleri genellikle yan yana monte edilerek kalabalık grupları karşılamak amacı için tasarlanmış olup estetiğin önemli olmadığı ekonomik bir çözümdür. 3 kollu ve 4 kollu seçenekleri ile geçişin rahatlığı ile güvenliği arasında seçim yapma olanağı sunmaktadır.

PTA-332 D Boy turnikelerin mekanik yapıları sayesinde basit giriş-çıkış işlemlerinde veya elektronik kontrol cihazları ile birlikte kullanılarak daha karmaşık giriş-çıkış işlemlerinde kullanılabilir.

PTA-332 D Boy turnike üzerine iki adet kart okuyucu entegre edilebilmektedir. PTA-332 D turnike tek ya da çift yönlü olarak kullanılabilir. Yön seçimi kullanıcılar tarafından kolayca yapılabilir. İstenildiğinde sesli uyarı verebilir. Çoklu geçişlerde hafıza özelliği kullanılabilir. Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir.

Hassas algılayıcılar sayesinde PTA-332 D boy turnike kollarının pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir. Geçiş yapıldığında satıcılar yada diğer kontrol sistemleri için data çıkışı mevcuttur.

Tüm mekanik aksamı ve elektromekanik kontrol sistemleri tesislerimizde üretilmektedir. Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen PTA-332 D boy turnike serisi ekonomik olması açısından genellikle elektrostatik toz boyalı olarak üretilir. Opsiyonel olarak tamamı paslanmaz çelik olarak ya da rotor kısmı paslanmaz çelik, gövde kısmı ise elektrostatik toz boyalı olarak üretilebilir.

Garanti süresi : 2 Yıl
Geçiş Mesafesi : 56 cm
İkaz Göstergesi : Yönlendirme İndikatörleri Standart Olarak Mevcuttur
Çalışma Voltajı : 176-264 VAC 50 Hz Beklemede 50 W - Geçiş Anında 30 W
Güç Tüketimi : Geçiş Anında 30 W
Çalışma Sıcaklığı : - 20 / + 60 °C
Tetik : Kuru Kontak
Gövde : 100x40x2 mm Ana Taşıyıcılar Üzerine Kurulmuş, 40x40x2 mm Profillerle Desteklenmiş Seperatör İle Güçlendirilmiş Çelik Üzeri Elektrostatik Toz Boyalı veya Paslanmaz Çelik, Üst Koruyucu Kapak Su Geçirmez. İsteğe Göre 304 Paslanmaz Çelik veya Elektrostatik Toz Boyalı Olarak Üretilir
Acil Durum Çıkışı : Turnikenin Kolları Boşa Döner ve Serbest Çıkış Pozisyonuna Geçer
Kullanım Alanları : İç Ortam veya Dış Ortamda Kullanılır
Ağırlık : 330 Kg
Kollar : 38x1,5 mm Elektrostatik Toz Boyalı yada Paslanmaz Çelik, Orta Rotor Kısmına Kaynaklı, Toplam 10 Sıra Kol
Opsiyonel Aksesuarlar : Sayaç, Kumanda Alıcısı, Jeton Ünitesi ve Haznesi

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk sen yapmak ister misin ?


Yorum Yap

1 Yıldız 2 Yıldız 3 Yıldız 4 Yıldız 5 Yıldız
Fiyat
Ürün
Kalite