0850 304 83 61

Şirket Sabit Hat

0542 304 83 61

Şirket Cep Hattı

09:00 - 18:30

Hafta içi Çalışma Saatleri

sepetiniz 0.00 TL

ÇİFT AYAK TURNİKE PTK-2100

Stoklarımızda var
PTK-2100
PTK-2100

KONTROL : Geçiş tetiklemesi için kuru kontak ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.

SiSTEM : Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile kontrolde direkt PC’ye gönderilebilir. Sistem, mekanik hareket sönümlemeyi absorver ünitesi ile yapmaktadır. Elektrik kesilmesi durumunda kollar otomatik olarak her iki yöne serbest konuma geçer.

ACiL MOD : Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.

GÖSTERGELER : Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı "X” işareti yanar.

ÖZEL TASARIM : Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.

UYGULAMALAR (Opsiyonel): Tercih edilebilir kapak alternatifleri bulunmaktadır. Özel talepler doğrultusunda istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.

SERTİFİKALAR : TSEK, ISO 9001: 2008

Garanti süresi : 2 Yıl
Geçiş Mesafesi : Kol En: 43 cm
İkaz Göstergesi : Üç Konumlu Işıklı Gösterge, Sistemin Geçiş Kontrolünü Sağlar. Turnike Geçişe Hazır İse Yeşil Ok Yanıp Söner. Geçiş İzni Alındığında Yeşil Ok Sürekli Yanar. Turnikeden Geçiş Yapıldığı Anda Karşı Yön İçin Geçişin O Anda Yasak Olduğunu Belirten Kırmızı "X” İşareti Yanar.
Çalışma Voltajı : 100-240 V AC
Güç Tüketimi : 60 W
Çalışma Sıcaklığı : -20 +50 °C
Tetik : Kuru Kontak
Gövde : 1,20 mm, 304 Kalite Paslanmaz Çelik / Opsiyonel 430 Kalite Paslanmaz Çelik
Acil Durum Çıkışı : Elektrik Kesildiğinde Kollar Boşa Döner yada Yangın Alarm Sistemi Çıkışından Kontak Alınıp Turnikeye Giriş Yapılarak Alarm Anında Kollar Serbest Geçişe Geçerek Boşa Döner. Opsiyonel: Düşen Kol Aparatı
Kullanım Alanları : İç Ortam, Dış Ortam
Opsiyonel Aksesuarlar : Kumanda Alıcısı, Sayaç, Jeton Ünitesi
Kollar : Teker Teker Sökülüp Takılabilir Alüminyum Kol
Ebatlar : 270 x 850 x 920

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk sen yapmak ister misin ?


Yorum Yap

1 Yıldız 2 Yıldız 3 Yıldız 4 Yıldız 5 Yıldız
Fiyat
Ürün
Kalite