0850 304 83 61

Şirket Sabit Hat

0542 304 83 61

Şirket Cep Hattı

09:00 - 18:30

Hafta içi Çalışma Saatleri

sepetiniz 0.00 TL

YÜZ TANIMA CİHAZI PF-100

Stoklarımızda var
PF-100
PF-100

Günlük giriş hareketleri ve personel devam takip işlevleri kontrol altında tutmak isteyenler için tasarlandı. İşletme sahiplerine özellikleri bakımından gelişmiş kolaylıklar sağlayan ürün sizlere zaman konusunda basitlik getirir.
Yeni yüz tanıma algoritmasıyla hızlı geçişleri fazlasıyla karşılayan model, yenilenmiş yüz tanıma kamerasıyla fark yaratıyor. Hassasiyet gerektiren kurulum yerlerinde karanlık ortamlarda ve ışığın az olduğu ofislerde veya giriş yerlerinde doğru algılama gücüyle net tanımlamayı yapabiliyor.
ZKTeco mühendisleri ve ar-ge çalışmalarının getirmiş olduğu başarı sonucunda en güçlü yüz sensörlerinin entegrasyonu TR FACE 100 cihazında bulunmaktadır. Yöneticilere son derece esnek ve basit kullanım süreci sunmaktadır. 2.8 inç genişliğindeki ekranı cihazın menüsünde oldukça hızlı biçimde dolaşmanız için tasarlandı.
Yüz kapasitesi olarak 1,500 kişiye kadar kayıt yapabilir. İşletmenizin bütün personel takip ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek için üretilen  yüz algılama cihazları, yüz kaydetme teknolojisiyle üstün kayıt imkanı veriyor. Yüz tanıma özelliklerinin yanı sıra 1,500 adet parmak izi kayıt özelliğini de beraberinde getirmektedir. Çoklu doğrulama modları cihaza değer katıyor.
Yüz tanıma özelliği yerine parmak izi tercih edilen yerlerde de tam doğrulama performansı verir. Parmak izi kayıtlarınızı hızlı ve güvenli olarak sistem hafızasında tutar. Log kayıtlarına istediğiniz zaman yazılım arayüzünden ulaşarak personel takip raporları alabilirsiniz. Kayıt depolama konusunda şaşırtıcı derecede kolaylık sağlayan ürün USB-flash disk yardımıyla verileri çekerek sisteminizde görüntülemenizi sağlamaktadır.
Tamamen yenilikçi özellikleri ilke edinmiş ZKTeco, ürünün Çoklu-doğrulama gücünü en üst seviyede tutmaktadır.  Birden fazla doğrulama türünü kullanabilirsiniz. Kart, parmak izi, şifre ve yüz modlarıyla seçim özgürlüğü sunmaktadır.

Garanti süresi : 2 Yıl
Kapasite : Yüz:1.500, Parmak İzi: 2.000, Kart: 2.000
Hareket Kayıt Kapasitesi : 100,000
Ekran : 2.8-inç TFT Ekran
Dil : Türkçe
Tanıma Modu : Yüz, Parmak İzi, Kart, Şifre
RF-ID Tipi : Proximity
Tetik : Kuru Kontak
Zil Çaldırma : Var
Haberleşme : TCP/IP
Besleme : DC 5V 0.8A

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk sen yapmak ister misin ?


Yorum Yap

1 Yıldız 2 Yıldız 3 Yıldız 4 Yıldız 5 Yıldız
Fiyat
Ürün
Kalite